O Euroně

Vítejte ve světě čisté filozofie, v níž se snoubí úcta, pokora a nejvyšší šetrnost k přírodě a k lidskému zdraví s výjimečnou kvalitou výrobků a jednotnou koncepcí společnosti Eurona by Cerny.

Produkty s čistou filozofií:
• bez fosfátů
• bez chlóru
• bez formaldehydu
• bez perborátů

Produkty s označením Natural product:
• bez SLS/SLES
• bez parabenů
• bez alergenů
• bez syntetických barviv

Tyto produkty jsou vhodné zejména pro osoby s extrémně citlivou pokožkou, s alergiemi na výše uvedené složky a ty, kteří vnímají vysoké nároky na ekologičnost a šetrnost jako součást osobního životního stylu.

 

Kdo jsem? Oficiální poradce Eurony 

Mám ráda čistou domácnost, příjemné vůně a hlavně ekologické prostředky, které nevyvolávají žádné alergické reakce, či nezhoršují ekzémy a další kožní problémy. 

Jak jsem se k tomu dostala?

Začalo to před třemi lety na návštěvě, kde mamka dostala mýdlo od jedné známé. Tak krásnou vůní jsem u mýdla už dlouho necítila. A tak jsem si ho objednala taky. Po čase jsem zkusila i aviváž a prací gel, protože jsem měla problém se zapáchajícím prádlem. Byl mi doporučen čistič pračky, který mi hodně pomohl. Po vyzkoušení začala přeměna naší domácnosti. Všechny chemikálie šly z domu a nastoupila eko Eurona. Prádlo voní, vodní kámen z koupelny je pryč, varná konvice plná vodního kamene je čistá, jar na nádobí vydrží tak strašně dlouho. 

Eurona není jen o čistících prostředcích. Je to jiný způsob myšlení. Je to o tom pamatovat na přírodu, na to, že na světě nejsme sami. 

Eurona je pro naše čtyřnohé mazlíčky. 

Eurona je pro naše rostliny. 

Eurona jsou skvělé ALOE nápoje k detoxikaci organizmu, pro lepší energii. Jsou plné vitamínů a minerálů. 

Eurona jsou čaje, kávy, medy, lososy ... 

Eurona je vášeň pro život ... 

 

ZDE naleznete mé originální Eurona ID, díky kterému nakupujete se slevou a je zde pro Vás i otevřená možnost spolupráce a skvělého přivýdělku, časem výdělku. Pro více informací mě neváhejte kontaktovat info@cistodoma.cz nebo telefonicky +420731918521 

https://www.euronabycerny.com/420-4227543550